Ana sayfa SEO HİZMETLERİ Web Sitesi İçin Ucuz Yoldan Kaliteli Backlink Almak

Web Sitesi İçin Ucuz Yoldan Kaliteli Backlink Almak

Web siteni anahtar kelimede yükseltmek istiyorsan bu yazı tam sana göre . 12 adet kaliteli backlink nasıl alınır ?

632
3
PAYLAŞ
!2 adet kaliteli backlink alma yöntemi

Web sitesi olan herkes sitesinin , “Google” gözünde iyi olmasını ister. İstediği anahtar kelimede “Google” da üst sıralarda olmasını arzular. Bu istekler pek doğal, peki nasıl olacak bu ? Kaliteli backlink nasıl alınır?

Öncelikle sitenizin kaliteli ve özgün içeriğe sahip olması gerekiyor. Eğer siteniz kaliteli ve zengin bir içeriğe sahipse o oranda da güncel olması gerekir. Bu aşamalardan sonra asıl belirleyici unsur olan kaliteli backlink alınması şarttır.

Peki kaliteli backlink nasıl alınır ?

Öncelikle kendi imkanlarınızla araştırarak kaliteli backlink alabileceğiniz forum siteleri bulabilirsiniz. Ücretsiz olan bu sitelerden üyelik kaydınızı yaparak site tanıtım bölümlerinden rahatlıkla backlink alabilirsiniz.

Kaliteli Backlink Alınabilecek Forum Siteleri

-r10.net

-wmaraci.com

-forum.donanımhaber.com

-chip.com.tr

-iyinet.com

Uluslararası PR değeri yüksek sitelerden alınan backlinkler oldukça kalitelidir. Bazıları ücretli bazıları ücretsizdir. Ben size ücretsiz olarak PR değeri 8 olan kaliteli backlink alabileceğiniz bazı site isimleri vereceğim.

Kaliteli Backlink Alınabilecek PR değeri 8 Olan Siteler

-dell.com

-adobe.com

-medium.com

-disqus.com

Web siteniz için hazırlayacağınız tanıtım yazısını yukarıda bahsettiğim sitelerden paylaşarak çok kaliteli backlinkler elde etmiş olacaksınız. Backlink aldıktan bir hafta sonra arama motorlarında anahtar kelimenizde hızla yükseldiğinizi göreceksiniz.

Alacağınız kaliteli backlinklerin etkili olabilmesi için, backlink alacağınız her web sitesi için özgün tanıtım yazıları hazırlayın. Bir tanıtım yazısını tüm backlink alacağınız sitelerde kullanmanız üst düzeyde bir fayda getirmeyecektir.

Bunların dışında farklı yöntemlerle de backlink çalışması yapılmaktadır. Bunlarla uğraşamam bana pratik bir yol lazım diyenler için , ücret karşılığında backlink çalışmaları yapılır.

      Kendi yaptığım backlink çalışması hakkında bilgi vereyim. 

Toplamda 12 adet kaliteli backlink sağlıyorum. Bu backlinklerin 5 tanesi PR 8 olan dev sitelerdir. 7 tanesi Alexa değerleri iyi olan büyük ziyaretçi kitlesine sahip forum siteleridir.

>> Bu 12 siteden backlink sağladığım bir çok site bir hafta içinde “google ” sıralamasında müthiş yükselme sağladı.

>>Bağlantılar kalıcıdır, silinmez.

Kaliteli backlink almanın faydaları nelerdir ?

 • Web sitenizin “google ” gözünde değeri artar.
 • Web sitenizin trafiği artar
 • Web sitenizin bilinirliliği artar
 • İstediğiniz anahtar kelimede arama motorlarında üst sıralara çıkarsınız.
 • Web sitenizin parasal değeri artar
 • Hitap ettiğiniz kitle genişler.
 • Reklam gelirleriniz artar.
 • Sitenizin taliplileri artar.
 • Google sıralamanız artar.
 • Alexa değeriniz yükselir

Kimler kaliteli backlink hizmeti alabilir ?

Web site sahipleri , sosyal medya hesaplarını tanıtmak isteyenler , ürün pazarlaması yapmak isteyenler, marka ve şirketini daha geniş kitlelere duyurmak isteyenler, kitap veya her hangi eserini duyurmak isteyenler.

Kimler sunduğum backlink hizmetinden yararlanamaz ?

Kumar ve bahis siteleri , alkol içerikleri siteler, halkın sağlığını bozacak ürün satıcıları , cinsel içerikli siteler , aşk siteleri, kız arkadaş bulma siteleri, oyun siteleri , film siteleri

12 adet kaliteli backlink hizmeti alabilmeniz için göndermeniz gerekenler

 • En az bir adet özgün tanıtım yazısı
 • En fazla 3 adet anahtar kelime
 • Web sitenizin adı ve linki

Bancklink çalışması tamamlandığında tarafınıza rapor sunulmaktadır. Ayrıca Linkedin üzerinden ücretsiz olarak tanıtım yazınız hediye olarak yayınlanmaktadır. Profesyonel bir anlatımla hazırladığımız kaliteli backlink nasıl alınır ? İsimli makalemizi buradan okuyabilirsiniz. Bu makaleyi okuyup, 3 adımı takip ederek talimatları uygularsanız, anahtar kelimede hızla yükseldiğinizi fark edeceksiniz.

ÖZGÜVEN NASIL ARTTIRILIR ÖĞRENMEK İSTERSEN Buradan bakabilirsin.

İletişim,

Mail: teknosayfam@gmail.com

Watsapp: 0966530754387

TSM-Teknosayfam

3 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK