Ana sayfa İnternet Twitter paralı hale geliyor !

Twitter paralı hale geliyor !

176
1
PAYLAŞ

Twitter, sosyal medya uzmanları için Premium modeli isimi altında fiyatlı abonelik sistemine geçiş yapmayı tasarılıyor. Peki, bu fiyatlı modelden normal kullanıcılar etkilenecek mi?

Sosyal medya devi Facebook‘a efelenen Twitter, bugün sızan bilgilere göre fiyatlı sisteme geçiş yapmayı tasarılıyor. Twitter’ın resmi istemcisi olan Tweetdeck üzerinden geçilecek olan bu fiyatlı sistem, profesyonel sosyal medya uzmanlarına hitap edecek. Peki, Twitter’ın fiyatlı sisteminden normal kullanıcılar etkilenecek mi?

Twitter, Tweetdeck üzerinden sosyal medya uzmanaları için ayrıntılı araç ve istatistikler sunmaya başlayacak. Bu araç ve istatistikler arasında, Tweet‘in kaç kişi tarafından görüntülendiği, hangi bölgelerin o tweet’i daha çok görüntülediği ve tweet zamanlama gibi özellikler bulunuyor.

Engadget‘ın haberine göre Tweetdeck Premium hizmeti için kullanıcılardan aylık 20 dolar gibi bir fiyat isteyecek. Normal kullanıcılar şayet bu istatistikleri görüntülemek istemiyorsa Twitter‘ı yeniden fiyatsız olarak kullanabilecek.

1 YORUM

  1. işiniz gücünüz para kazanmak. Kardeşim bırakın bu ayakları önce alıştırıyorsunuz sonra paralı yapıyorsunuz. Baştan niye paralı yapmadınız.

BİR CEVAP BIRAK