Ana sayfa Tavsiyeler Tasarımın İnce Dokunuşları

Tasarımın İnce Dokunuşları

246
0
PAYLAŞ

Tasarım hayal gücünüzün ötesindeki derinliklerdir. Hayalleriniz ne kadar derin ise tasarımlarınız da bi o kadar derin olucaktır.

Tasarımlarınızı sınırlandırmamalısınız çünkü tasarım bi beyin fırtınasıdır.

İNCE DOKUNUŞLARI NASIL GERÇEKLEŞTİREBİLİRİZ.?

Tasarımlarımızda öncelikle düşünmeli ve sonra hayal kurmalıyız. Ne istediğimizi iyi algılamalıyız. Ne istediğinizden emin olduktan sonra faaliyete geçmeliyiz.Tasarımları hayal gücümüzle yoğurmalıyız.

HAYALLER ve GERÇEKLER

Hayallerimizi tasarımlara aktarırken kendinizi sınırlandırmayın. Ne düşünüyor iseniz onu tasarımlarınızda ince dokunuşlarla gerçekleştirin.

TASARIMIN GÜCÜ

Tasarımınız ne kadar derin olursa o kadar beğenilir ve özgün olabilirsiniz. Tasarımın bazen içerikten daha etkileyici olduğunu test etmşsinizdir.

TASARIMIN ÇEKİCİLİĞİ

Tasarımlarınız hayal gücünüzün ürünü ise çok başarılı olabilirsiniz. Tasarımın çekiciliği çok önemlidir. Tasarımlarınız ne kadar etkili olursa o kadar özgün olursunuz. Aslında ne kadar özgün ise o kadar da etkili olursunuz.

 

PAYLAŞ
Sonraki makaleAkıllı Telefonu Ucuz Yoldan Alın
Teknoloji aleminin uçsuz bucaksız deryasında taptaze bir yazar olan Muhammed, teknolojiye olan ilgisini takipçilerimize aktarmaktan büyük bir lezzet alıyor. Ayrıca benimle teknosayfam@gmail.com adresinden iletişime geçebilirsiniz diyor.

BİR CEVAP BIRAK