Ana sayfa Mobil Sony Xperia Z2 D6503 Nasıl Bir Telefon ?

Sony Xperia Z2 D6503 Nasıl Bir Telefon ?

Sony Xperia Z2 D6503'ünüzdeki videolar Full HD'den dört kat daha keskindir. Onlara saniyede 120 karede yüksek hızdaki klipleri yakalayan Timeshift video moduyla sinematik kaliteyi verin.

388
0
PAYLAŞ

Sony Xperia Z2 D6503 modeli çok sayıda yıldıza sahiptir. Parlak bir tasarım, üstün teknoloji, mükemmel performans, müthiş kamera ve çok daha fazlası , bu yıldızları kendisine çekmeyi başarmıştır.

Büyük 5.2inç ekranından üstün 20,7 MP fotoğraf makinesine kadar, Sony Xperia Z2 D6503’ ün nasıl bir telefon olduğu hakkında en önemli ipuçlarını vermektedir.

Normal kullanımda olağanüstü bir performans sergilemekle kalmaz, aynı zamanda su altında da bu performansı gösterir. Düzinelerce uygulama ve özellikle dolu olan bu cihaz , elinizde olduğunda sıkıcı bir anınız olmayacak demektir.

21 Şubat 2014 itibarıyla Strategy Analytics tarafından yapılan bir araştırmanın sonuçlarına göre , dijital gürültü önleme teknolojisine sahip ilk akıllı telefon olarak kabul edilmektedir.

Bu telefon üzerindeki kamera da benzersizdir ve gerçek bir kompakt cihazın üstünlüğüne uygundur. Dijital fotoğraf makinesini ve çeşitli heyecan verici modları kullanarak fotoğraflarınızı harika bir şölene çevirebilirsiniz.

FİZİKSEL ÖZELLİKLER                                                                                       TEMEL ÖZELLİKLER

163 g.

5.2 İnç Ekran Full HD 1920 x 108                                        2,3 GHz Dörtlü çekirdek

3 GB RAM

20.7 Megapiksel Arka
2.2 Megapiksel Cephe

Google Android
4.4 (Kitkat)
1,5 Metre kadar su geçirmez

 

TASARIM VE GÖRÜNTÜ

Sony Xperia Z2 D6503, 146.8 x 73.3 x 8.2mm boyutlarına ve 163g hafifliğe , dinamik bir tasarıma , şık ve ince gövdeye sahiptir .Son derece kolay taşınabilen ve yönetilmesi kolay bir cihazdır.

Full HD TRILUMINOS‘da 5,2 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olan Sony Xperia Z2 D6503 , 1920 x 1080 piksel ile yüksek çözünürlük sunuyor. Dünyanın ilk canlı renkli LED ekranıdır.Net ve canlı çıktılar için , keskin ve zengin ayrıntı gücüne sahip  olup, deneyiminizi karada ve suda en iyi şekilde sergilemenize olanak tanır. Sony Xperia Z2 D6503’ünüzde filmlerin, videoların, resimlerin ve çok daha fazlasını ; keskin bir netlikle keyfini çıkarın.

DONANIM VE İŞLETIM SİSTEMİ

Sony Xperia Z2 D6503 ile güçlü bir performans ve kusursuz işlevsellik deneyimini yaşayın. Bu mobil cihaz, 2.3GHz’lik hızla yenilemelerde ve işlemlerde , verimli ve hızlı olmayı sağlayan , keskin kenarlı ve güçlü Quad çekirdekli Qualcomm MSM8974AB işlemciyi destekliyor.

Bu performans, pürüzsüz işlevsellik kazandıran ve böylece çeşitli uygulamalarda giriş çıkış yapmanızın keyfini çıkarmaya, yükleme zamanları sıfıra yakın oyunlarda oynamasına olanak tanıyan, Google Android 4.4 (Kitkat )’ın gelişmiş teknolojisi ile birleşmiştir. Kolaylığı ve verimliliği ile çok daha fazlası var bu telefonda. Telefonun, sizi yakalamasını bekleyemeyeceğiniz kadar , hızlı bir hızı var.

KAMERA

Sony Xperia Z2 D6503‘ün inanılmaz bir kameraya sahip olduğunu söylememek haksızlık olur. Daha iyisi olamaz; bu telefonun içinde inanılmaz bir kamera var. Bu telefon üzerindeki kamera, geniş 1 / 2.3inç 20.7MP Exmor RS ve normal akıllı telefonlardan yüzde 30 daha büyük bir sensörle herhangi bir kompakt dijital kameraya uyabildiğinden , resimleriniz kristal berraklığında, parlak ve son ayrıntısına kadar nettir.

Dahası, zaten muhteşem çekilmiş resimlerinizi geliştirmek ve zenginleştirmek için çok sayıda özelliği de kullanabilirsiniz. Akıllı bir mobil görüntü işleme motoru olan BIONZ, Hareket algılama özelliği ile daha yüksek deklanşör hızı seçerek donatılmıştır. Böylece bulanık olmayan görüntüler yakalarsınız.

Aynı zamanda hızlı otomatik netleme ve gürültü azaltma ve çok daha fazlası var. Böylece resimleri tıkladığınızda , telefonunuzun onları mükemmel hale getirmesi için izin vermiş olursunuz.

KAMERA UYGULAMALARI

Sanki harika resimler yeterli değil gibi, Sony Xperia Z2 D6503, sizi eğlenceli olan sayısız kamera uygulamalarıyla daha da ileri götürüyor. Arka planın odak özümlemesi özelliği ile bulanıklaştırılmış bir arka plan veya ön plan oluşturabilirsiniz.

Bu özellik, odak ayarında farklı olan iki resim çeker ve farklı derinlikleri birleştirebilmeniz için sığ bir alan derinliğini benzetir.

Yaratıcı geniş renk efektlerle , renklerinizi değiştirebilir, ayna efektleri uygulayabilir veya fotoğraflarınıza veya videolarınıza görüntü izleri ekleyebilirsiniz. Mükemmel resmi oluşturmanız için er şey hazır.

Sony Xperia Z2 D6503‘ünüzdeki videolar Full HD‘den dört kat daha keskindir. Onlara saniyede 120 karede yüksek hızdaki klipleri yakalayan Timeshift video moduyla sinematik kaliteyi verin.

Artık Timeshift video düzenleyicisini kullanarak , klibin bir veya birçok bölümünü seçebilir ve yavaşlatabilirsiniz.

Fotoğraflarınızı veya videolarınızı eğlenceli modlarla kolaylıkla düzenleyebileceğiniz heyecan verici ve eğlenceli animasyonlar ekleyebilirsiniz.

Serin İnfo göz özelliği ile bir nesneyi yakalayabilir ve onunla alâkalı bilgi elde edebilirsiniz. Timeshift çerçevesinin , 61 çerçeve yakalaması için yalnızca iki saniyeye ihtiyacı var! Bunların hepsini gözünüzü bile kırpmadan önce halleder.

Artık 61’in en iyisini seçebilir veya hepsini elinizde tutabilirsiniz. Tüm bunları ve daha eğlenceli uygulamaları indirebilirsiniz.

SEÇKİN İŞİTME

Sony Xperia Z2 D6503, stereo hoparlörler, klas bir çift kulaklık ve gürültü önleyici teknoloji ile donatılmış olarak geliyor.

Gürültülü bir şantiye alanından geçip geçmediğinize, çevrenizde bulunan şahmerdanlarla trafikte sıkıştığınıza ya da yanınızda çığlık atacak bir çocuğa aldırış etmeden , kulaklıklarınızı takın  pürüzsüz ve net bir müzikle tüm gürültüleri engelleyin.

DAYANIKLILIK

Telefonunuzun her yerine , yanlışlıkla bir sürahi su mu döküldü ? Endişelenmeyin, şanslısınız, telefonunuz suya ve toza dayanıklıdır.

Sony Xperia Z2 D6503‘ün kamerası, yaklaşık 30 dakika boyunca tatlı suda yüzerken, yüzeyin altında yatan şeyleri bulmanıza yardımcı olabilir.

Telefonunuz elinizde 1,5m suya güvenle dalıp yüzebilirsiniz. Ancak unutmayın ki microUSB bağlantı noktası, mikro SIM yuvası ve bellek kartı yuvası için tüm kapakların sıkıca kapandığından emin olun.Yağmur damlalarının üzerine dökülmesine izin verin. Yağmur damlalarının ve ıslak parmakların , şarkıyı değiştirmenize veya potansiyel olarak önemli bir mesajı kontrol etmenize kesinlikle bir engel değildir.

Artık bu telefon hakkında tek bir şey söylenebilir : Harika bir telefon.

 

 

::TSM- TEKNOSAYFAM.COM

BİR CEVAP BIRAK