Ana sayfa Güncel Son hali! Yenilenmiş Samsung Galaxy S8

Son hali! Yenilenmiş Samsung Galaxy S8

234
1
PAYLAŞ

Akıllı telefon sektöründe sızıntılarının doğru çıkması ile tanınan Evan Blass, Twitter hesabı vasıtasıyla Galaxy S8‘e ait olan görseli paylaştı.

Arka tarafı Galaxy S7 edge ile benzer bir tasarımda olan Galaxy S8, Samsung’un bugüne kadar satışa sunduğu en şık akıllı telefon olmaya aday.

Yenilenmiş Samsung Galaxy S8 ortaya çıktı! Uzun müddettir merakla beklenen ve onunla ile ilgili hemen hemen her gün bir söylenti çıkan Samsung Galaxy S8‘in çalışan modelinin görüntüsü ve render tasarımı ortaya çıktı.
Yenilenmiş Samsung Galaxy S8!

Samsung Galaxy S8 modeli için sızdırılma ile ilgili sıkı tedbirler alınmış olsa da, bu çalışma sonuçsuz kaldı diyebiliriz, zira Galaxy S8 modeline ait çalışan telefonun görüntüsü sızdırıldı. Bir müddettir söylendiği gibi fiziksel home butonunun bulunmadığı telefonun alt ve üst bölümleri son derece ince görünüyor.

Sızdırılan canlı alete ek olarak, bu görseli destekleyen render görüntüleri de ortaya çıktı. Son derece ince ve yan profilden tamamiyle simetrik görünen Galaxy S8‘de fiziksel home tuşu yerine Samsung logosu yerleştirilmiş olarak görüntülendi.
Telefonun arka bölüm ayrıntılarına bakıldığında da yeniden tek kameralı bir yapıyla karşılaşıyoruz. Kavisli ekran ve yüksek ekran-gövde oranı ise telefonu oldukça şık gösteriyor. Bu nokta da asıl sual ise parmak izi okuyucusunun nerede olacağı konusunda ortaya çıkıyor.

Synaptics’in bir müddet önce duyurduğu optik parmak izi tarama sistemi veya yeni biyometrik motoru ile parmak izi tarama sisteminin ekrana entegre edilmiş olabileceği düşünülüyor. Şu ana kadar sızdırılan görüntüler arasında çalışan bir modele ve bununla tamamiyle örtüşen render görsellerine eşit gelmemiştik. Bu kez ise vaziyet daha ciddi görünüyor. Bakalım Samsung cephesinden bu sızdırma olayı için nasıl reaksiyon gelecek.

Samsung Galaxy S8 ile ilgili gelişmeleri ve sızmaları yakın takipteyiz, ilgili gelişmeleri sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.

** Sizce Samsung Galaxy S8 piyasanın en çok satan telefonu olabilecek mi?

::: TSM – Teknosayfam.com

 

 

PAYLAŞ
Sonraki makaleXiaomi Mi5 incelemesi
Teknoloji aleminin uçsuz bucaksız deryasında taptaze bir yazar olan Muhammed, teknolojiye olan ilgisini takipçilerimize aktarmaktan büyük bir lezzet alıyor. Ayrıca benimle teknosayfam@gmail.com adresinden iletişime geçebilirsiniz diyor.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK