Ana sayfa Cihazlar Samsung Galaxy Tab S2 SM-T715 Özellikleri

Samsung Galaxy Tab S2 SM-T715 Özellikleri

304
0
PAYLAŞ

Samsung SM T715 Galaxy Tab S2, size hareket halindeyken sanal aleme bağlanmanızı sağlayacak mükemmel bir tablettir. Muhteşem bir 8,0 inç Süper AMOLED ekran ve zarif siyah kaplama , tabletin genel görünümünü tamamlıyor. 265g kadar hafif olan  tabla kompakttır ve bu nedenle tutulması kolaydır.

Aynı zamanda geniş görevleri gerçekleştirme ve aynı anda birden fazla uygulamayı kullanma yetkisi veren güçlü bir Quad Core 1.9GHz ve Quad Core 1.3GHz işlemci kurulumu ile donatılmıştır.

Bu Tab S2, tüm yeni özellikler ve bildirim paneliyle kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan Android v5.0.2 Lollipop işletim sistemi ile önceden kurulmuş olarak gelir.

Sırasıyla 8MP otofokuslu arka kamera ve 2.1MP ikinci kamera ile şaşırtıcı resim ve görüntüleri yakalayabilirsiniz. İnternette sörf yapmak veya yüksek hızda dosya indirmek için 4G LTE ve WiFi bağlantı seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Bu cihaz, resim, müzik, video, film ve diğer verileri depolamak için bol miktarda yer sağlayan 32GB dahili bir sürücü alanıyla birlikte gelir.

 

TEMEL ÖZELLIKLER

265 g

Octa Core (Dört
Çekirdekli 1.9GHz Dörtlü Çekirdekli 1.3GHz)

32 GB

Ana Kamera 8 MP
Ön Kamera 2.1 MP

8,0 inç

3 GB RAM

4000 mAh

Android OS, v5.0.2

 

GENİŞ VE ŞEFFAF

Samsung Galaxy Tab S2, 16M renkleri ile 1536 x 2048 piksel çözünürlüklerde inanılmaz görseller sunan, kristal netliğinde 8.0inç bir Süper AMOLED kapasitif dokunmatik ekrana sahiptir.

Bu ekranda, film izleyebilir, oyun oynayabilir veya iş dosyalarını en kolay şekilde düzenleyebilirsiniz. Çoklu dokunmatik ekran teknolojisi, Bowling veya Temple Run gibi oyunları oynarken hassas kontrol sunar.

 

KESiNTiSiZ KULLANIM

Samsung Galaxy Tab S2‘yi çalıştırmak, yüksek kapasiteli taşınmaz 4000mAh Lityum İyon pil kullanılır. Bu pil, bütün gün müzik dinleyebileceğiniz veya yorucu bir günden sonra evinize dönerken 74 saate kadar müzik çalabilmesini sağlar.

 

 

DÖRT ÇEKiRDEKLi GÜÇ

Samsung Galaxy Tab S2, gelişmiş Quad Core 1.9GHz ve Quad Core 1.3GHz işlemci kurulumu ve 3GB RAM ile geliyor.

Bu işlemci çoklu görev için kolay kullanımlı bir kullanıcı deneyimi sunar. Ağır uygulamaları hızlandırıp sorunsuz bir şekilde çalışır, oyunlar çoklu görevler, çocuğun oyunu haline gelirken ; bir aksaklık olmadan çalışırlar.

HEYECAN VERiCi BiR KULLANICI DENEYiMi

Samsung Galaxy Tab S2, son derece sezgisel kullanıma sahip düzgün ve çok yönlü Android v5.0.2 Lollipop işletim sistemi ile birlikte geliyor. Son derece esnek ve alışması kolay, kullanıcı dostu bir arayüz ile gelir.

Zarif bir simge ve menü sistemi ile tamamen yeni bir düzen elde edersiniz. Ayrıca, Play Store‘a eriştiğinizde, fotoğraf düzenleme uygulamaları, widget’lar, yaşam tarzı uygulamaları ve eğlenceli oyunlar gibi birçok uygulamayı indirebilirsiniz.

 

DEĞERLi ANLARI YAKALAMAK iÇiN HAZIRLANDI

İnanılmaz 8MP otomatik netleme birincil kamera ile gerçek hayata yakın fotoğraf çekebileceksiniz. LED flaş, düşük ışık koşullarında bile fotoğrafları odaklamanıza olanak tanır. 2.1MP ikinci kamera, yüksek kaliteli self’ler için geniş açıyla odaklanabilir. Buna ek olarak, sevdiklerinizle  video görüşmeleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

DAHA FAZLA DEPOLAMA KAPASiTESi

Samsung Galaxy Tab S2, 32GB geniş bir dahili belleğe sahip. Tüm resim, müzik, oyun, uygulama, videolarınızı ve resmi verilerinizi saklamanız için yeterlidir.

::TSM – TEKNOSAYFAM

BİR CEVAP BIRAK