Ana sayfa İnceleme Samsung Galaxy Note 5 N920 Nasıl Bir Telefon ?

Samsung Galaxy Note 5 N920 Nasıl Bir Telefon ?

487
0
PAYLAŞ

Samsung Galaxy Note 5 N920 Hakkında Kısa bir Bilgi

Samsung Galaxy Note 5 N920, öncekine kıyasla dikkat çeken bazı yükseltmeleri içeren zengin özelliklere sahip bir Android akıllı telefonudur.

153.2 x 76.1 x 7.6 cm boyutlarındaki telefon, Corning’in Gorilla Glass 4’ü olan 5.7inç’lik Super AMOLED kapasitif ekranıyla muhteşem 1440 x 2560p çözünürlükte görüntüler üretiyor.

Bu şık altın renkli cihaz, Exynos 7420 Octa Core işlemci, 4GB RAM , Ve Mali T760MP8 GPU, daha önce hiç olmadığı gibi gelişmiş bir telefon kullanım deneyimi sunuyor.

Mobil cihazın 4GB RAM‘i, birden fazla uygulamayı sorunsuz bir şekilde değiştirmenize olanak tanır.

Cihaz, veri dosyalarının hacimlerini kaydedebileceğiniz 32GB‘lık bir depolama alanıyla donatılmıştır.

Entegre çift bantlı 802.11 a / b / g / n / ac WiFi adaptörü ve 4G LTE bağlantısı, bu telefondan kablosuz İnternet’e kolayca erişmenizi sağlar.

Bu akıllı telefon, öncülü gibi, İşaretçi, yazım aracı ve gezinme suç ortağı olarak ikiye katlanabilir gelişmiş bir S Kalem ile birlikte gelir.

Cihaz, bu mobil cihazın güvenli bir şekilde açılmasını sağlayan Home düğmesinde bir PayPal sertifikalı parmak izi tarayıcısı bile barındırıyor.

FIZIKSEL ÖZELLIKLER

Fiziksel özellikler

TEMEL ÖZELLIKLER

171 g

Octa Çekirdekli 1,5 GHz’lik Cortex-A53 ve 2.1 GHz’lik Cortex-A57

32 GB

Ana Kamera 16 MP
Ön Kamera 5 MP

5,7 inç

4 GB RAM

3000 mAh

Android OS, v5.1.1

Geliştirilmiş S Kalem

GELIŞTIRILMIŞ S KALEM

Samsung Galaxy Note 5 N920, en sevdiğiniz S Pen ile birlikte gelir. Geliştirilmiş kalem, bir işaretçi, yazma aracı ve gezinme suç ortağı olarak kullanılabilir. Düz bir yüzeye yuvarlanmasını önleyen plastik kalem uzun, düz düzlemler içerir. S Pen, çekmeceli bir kalem gibi mobil şutun içine ve dışına doğru slaytlar.

PayPal Sertifikalı Parmak İzi Tarayıcısı

PAYPAL SERTIFIKALI PARMAK İZI TARAYICISI

Samsung Galaxy Note 5 N920, ev düğmesinde bir PayPal sertifikalı parmak izi tarayıcı bir araya getiriyor. Tarayıcı, dokunma duyunuzdan yüksek düzeyde etkilenir ve telefonunuzun kilidini güvenli bir şekilde açabilir ve parmağınızı kullanarak PayPal’daki işlemleri doğrulayabilir.

Blazing Hızlı İşlemler

BLAZING HIZLI İŞLEMLER

Samsung Galaxy Note 5 N920’nin gömülü Exynos 7420 Octa Core işlemci, Lollipop işletim sistemi ile birlikte yüklü olan tüm uygulamalarınıza ve dahili özelliklerinize sorunsuz bir şekilde güç sağlar. Mobilin 4GB RAM’si, aksaklıkların olmadığı operasyonları kolaylaştırarak bu bilgisayarın performansını artırıyor. Tümleşik Mali T760MP8 GPU net ve net görüntüler, videolar ve animasyonlar oluşturur.

Uzun Ömürlü Pil

UZUN ÖMÜRLÜ PIL

Samsung Galaxy Note 5 N920, arıza giderme süresince saatlerce süren, taşınabilir olmayan 3000mAh lityum polimer pil ile donatılmış olarak geliyor.

Şiddetle ultra güç tasarrufu modu dahil olmak üzere iki aşamalı güç tasarrufu modu, şarj cihazından çok daha uzun süre uzak kalmanızı mümkün kılar.

BİR CEVAP BIRAK