Ana sayfa Akıllı Telefon Fiyat İncelemesi S.Arabistan’dan Akıllı Telefon Nasıl Alınır ?

S.Arabistan’dan Akıllı Telefon Nasıl Alınır ?

2281
35
PAYLAŞ

Özellikle yeni yıldan sonra , Türkiye’de doların yükselmesi ile birlikte bir çok ürün de fiyat artışı gerçekleşti. Yurt dışından gelen bir çok elektronik ürün, dolara endeksli bir şekilde fiyatlandırıldığından dolayı , akıllı telefon fiyatları yükseldi.

Suudi Arabistan‘da SAR ( Suudi Arabistan Riyali) , USD ( Amerikan Doları ) na sabitlendiği için kur her zaman aynı kalmaktadır. Durum böyle olunca Suudi Arabistan’da telefon fiyatlarındaki artış çok fazla olmamaktadır.

SUUDİ ARABİSTAN’DAN AKILLI TELEFON NASIL ALINIR ?

Suudi Arabistan’dan akıllı telefon almak için iki yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden hangisi size uyarsa o yöntemi takip edin. Bu yöntemler size uymazsa yorum bölümünden bize sorabilirsiniz.

1- Tanıdığınız bir Umreci ya da Hacıya sipariş vererek Suudi Arabistan’dan akıllı telefon alabilirsiniz.

Şimdi size vereceğim internet sitelerinden Suudi Arabistan Güncel Akıllı Telefon Fiyatları‘nı öğrenerek tanıdığınız kişiye sipariş ettirebilirsiniz.

S.Arabistan’da En popüler Akıllı telefon satışı yapan site: saudi.souq.com

İkinci sırada ise en.sa.wadi.com yer almaktadır. Bu sitelerden hem istediğiniz telefonlar hakkında detaylı bilgi alabilir hem de Suudi Arabistan güncel telefon fiyatlarını öğrenmiş olursunuz.

2- Yukarıda bahsedilen sitelerden birinde , beğendiğiniz telefonu bize bildirin, bu telefonu Türkiye’deki adresinize 200 TL komisyon karşılığında ulaştıralım. detaylı bilgi almak isteyen arkadaşlar , yorum bölümünden istediklerini sorarlarsa watsapp ya da telefonla irtibata geçerek yardımcı oluruz.

Önden herhangi bir ön ödeme istemiyoruz. Telefon elinize geçtikten sonra , uzman bir telefoncuya kontrol ettiriyorsunuz, herhangi bir sorun yoksa hesap numaramıza telefon ücretini yatırıyorsunuz.

Suudi Arabistan’dan akıllı telefon almak isteyenlere iki yol, ikinci yolu tercih etmek isteyenler bizimle irtibata geçebilirler.

:: TSM – Teknosayfam.com

 

35 YORUMLAR

    • Tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Listede sıranız geldiğinde…Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim

  1. merhaba bu alım satım işlemini nasıl gerçekleştiriyorsunuz acaba? almak istediğim tel Türkiye’de sanırım artık olmayacak. bu nedenle ha paralel ihracat ha dışardan getirtmek gibi bir yol görünüyor. daha detaylı sormak istediklerime nasıl cevap alabilirim? (mail adresiniz? ) şimdiden teşekkür ederim.

  2. […] Güncel Arabistan iPhone 8 fiyatları bunlar. Fiyatlar ay içerisindeki değişikliklere göre güncellenmektedir. Umre sezonu açıldıktan sonra , fiyatlarda artış olabilir. 1 Kasım 2017 tarihinde umre sezonu başlayacaktır. Umreye gidemeyenler Arabistan’dan telefon almak isterlerse “::Bu yazımızı okumalarını tavsiye ederim >> S.ARABİSTAN’DAN AKILLI TELEFON NASIL ALINIR ?  […]

  3. Şuan Arabistan da iPhone 6s ve 6s plus fiyatları nedir ? Tanıdığım umreye gidecek aldırmak istiyorum. fiyatları öğrenebilir miyim ?

BİR CEVAP BIRAK