Ana sayfa İnceleme S. Arabistan – Türkiye iPhone 7 Plus 256 GB Fiyat Karşılaştırması

S. Arabistan – Türkiye iPhone 7 Plus 256 GB Fiyat Karşılaştırması

2317
2
PAYLAŞ

Suudi Arabistan iPhone 7 plus fiyatları , Türkiye’de doların yükselmesiyle beraber neredeyse Türkiye fiyatlarına yaklaşmıştı. Ama 2017 yılına girerken elde olan iPhone stokları tükendi ve yeni fiyatlar üzerinden iPhone satışları başladı. Dünya genelinde dolar kurunun yüksek olması Türkiye’ye iPhone’ların daha pahalıya girmesine sebep olmaya başladı. Hal böyle olunca fiyatlar da aldı başını gitti.

Türkiye’de telefon fiyatlarının artması yurtdışından telefon siparişlerini arttırdı. Durum böyle olunca sizler için S.Arabistan ile Türkiye’de iPhone 7 plus 256 GB ne kadar, bu telefonun fiyat araştırmasını yaptık.

Neden S.Arabistan fiyatlarını Türkiye ile karşılaştırıyoruz ?

S.Arabistan iPhone fiyatları Türkiye ile kıyaslandığında arada ciddi farklar gördük. Uygun fiyata telefon almak isteyenler için S.Arabistan bir telefon cenneti. Özellikle Hac ve Umre vazifeleri için gidenlerin sayısı da oldukça fazla olunca, oradan telefon getirtmek de kolaylaşıyor.

Umreye giden bir çok vatandaşımız zaten S.Arabistan’da akıllı telefon fiyatlarını uygun fiyata görünce hemen satın alıyorlar.

Biz bu araştırmamızda sizlere bu konuda yardımcı olmak istiyoruz. Eğer bir tanıdığınız yoksa umreye giden, biz sizlere temin edebiliriz istediğiniz telefonları. Orada bulunan dostlarımıza telefon getirtebiliyoruz.

-Türkiye” iPhone 7 Plus 256 GB Black ” fiyatı: 5349 TL

-S.Arabistan ” iPhone 7 Plus 256 GB Black ” fiyatı: 4500 TL

*Telefonlar aynı özellik ve modeldirler. Türkiye’de iki yıl garantisi geçerlidir.

*Kargo ücreti fiyata dahildir.

Eğer 849 TL fark sizin için önemli ise bu telefonu size temin edebiliriz.

:::TSM – Teknosayfam

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK