Ana sayfa Mobil Küçük Aygıt TrackR , Akıllı Telefonla Aracını Takip Et

Küçük Aygıt TrackR , Akıllı Telefonla Aracını Takip Et

383
0
PAYLAŞ

Siz hiç otoparkta aracınızı kaybettiniz mi? Olur ya insanlık hali, park edip alışverişe gidiyorsunuz ve döndüğünüzde aracınız bulunduğu yerde yok ya da arabayı koyduğunuz yerden emin değilsiniz. Ardından araç anahtarınızdaki alarm düğmesine tıklayarak gezmeye başlıyorsunuz, sese dikkat kesilerek arabanızı bulmaya çalışıyorsunuz. Bu durum sinir bozucu olabilir , özellikle sıcak, güneşli bir günde. Ayrıca insanları çok rahatsız edici de olabilir.

Aracınızı bulmak ya da takip etmek için pahalı bir GPS sistemi kurdurmanıza gerek yoktur. Bu çok pahalı bir yol. Bu işin altından kalkmanız size pahalıya mal olacaktır.

Peki büyük paralar ödemeden bu işe bir çözüm var mı? Evet, şimdi var!

Kaliforniya’da  yeni bir ​​şirket bunu gerçekleştirebildi. Akıllı telefonunuzla çalışabilecek küçük yer kaplamayan oldukça kullanışlı bir cihaz geliştirdi ve bu cihaz tam olarak istediğiniz şeyin ta kendisi olabilir!

Peki Bu ne?

Bu denir TrackR Bravo. Bu çeyrek büyüklüğünde bir  izleme cihazıdır. Yaşamımızda bizim için önemli olan şeylerin takip edilmesini kolaylaştırıyor.Oldukça değişik bir yötem.

Bu cihaz nasıl çalışır?

Bu oldukça kolay! Ücretsiz olarak buradan > TrackR  yükleyin, akıllı telefonunuzdaki uygulamayı cihazınıza bağlayın ve artık her şey hazır, istediğiniz yere gidebilirsiniz! Basitçe takmak için TrackR üzerindeki sekmeleri tutun ne istiyorsanız onu seçin. Kurulum sürecinin tamamı yalnızca 5 dakika veya daha az zaman almaktadır.

Anahtarlarınızı, evrak çantanızı, cüzdanınızı, en son teknoloji cihazlarınızı ve kaybetmek istemediğiniz başka şeyleri ekleyebilirsiniz. Daha sonra kaybettiğiniz eşyanızı saniyeler içinde bulmak için TrackR uygulamasını kullanın.

“BU CİHAZ BENİ MİLYONLARCA DAKİKA VE PARA KAZANMAMA YARDIMCI OLDU!” – JOHNNY BLAZE

Pahalı GPS sistemlerini veya izleme hizmetlerini unutun. Kimse pahalı olan aylık abonelik ücreti ödemek istemiyorr. Bu şeylerin ne kadar stresli olduğunu biliyorsunuz ve bu TrackR’nin neden üretilmiş olduğunun anlaşılması için yeterlidir.Hayatta daha önemli şeylerle ilgilenmeniz gerektiğinde bu cihaz sizin için oldukça özeldir.Yani VİP 🙂

 

Yukarıdaki araba senaryosunu hatırlıyor musun? TrackR’ye sahipseniz, aracınızın taban paspası altında, bagajda veya eldiven bölmesinde saklayabilirsiniz.

Aracınızı nerede park ettiğinizi unutursanız, akıllı telefonunuzu açın ve TrackR uygulamasınıçalıştırın. Ekranda “kayıp araç” simgesine dokunun ve app bilinen son konumun tam koordinatlarını size bildirecektir. Çok iyi bir sonla yazımızı burada sonlandırıyoruz.

Not: Bu cihazın fiyatı 29 dolardır.

TrackR’nin Nasıl Çalıştığını Görmek İçin Aşağıdaki Videoyu İzleyin …

::: TSM – Teknosayfam.com

BİR CEVAP BIRAK