Ana sayfa Akıllı Telefon Fiyat İncelemesi iPHONE ARABİSTAN FİYATLARI

iPHONE ARABİSTAN FİYATLARI

850
1
PAYLAŞ
iPhone Arabistan Fiyatları

iPhone, dünya genelinde en çok tercih edilen telefon modelidir. Öyle ki insanlar yeni modelleri çıktığında biran önce alabilmek için mağazalarda geceden sıralara girmektedirler. Türkiye’de de çok sevilen iPhone, umre ya da hacca gelen ziyaretçiler tarafından iPhone Arabistan fiyatlarının, Türkiye satış fiyatlarına göre bir hayli düşük olması sebebiyle, en çok tercih edilen telefon olmaktadır. iPhone marka akıllı telefonların bu kadar tutulmasının nedenleri ise şunlardır:

  • Sağlam ve kaliteli bir telefon olması,
  • Donma, ısınma gibi birçok akıllı telefonda olan sıkıntıların, iphone telefonlarda yok denecek kadar az olması,
  • Farklı işletim sistemiyle, farklılıklar sunması,
  • El piyasasının olması sebebiyle, satılmak istendiğinde alıcı bulunmasının kolay olması,
  • Uzun yıllar güvenle kullanılacak bir model olması,
  • Uluslar arası garantisi olması sayesinde Arabistan’dan alınsa bile Apple tarafından Türkiye’de 1 yıl garantisinin sağlanması,

Yukarda belirttiğimiz sebeplerden dolayı, dünyada çok popüler olan bu telefon, birçok kişinin hayallerini süslemektedir. Çok değer verdiğimiz kişiler için kıymetli bir hediye olarak ta kullanabileceğimiz iPhone telefon, iPhone Arabistan fiyatları yaklaşık olarak Türkiye fiyatlarına göre %30-40 oranında daha ucuz olduğundan; umreciler ve hacılar tarafından çokça satın alınmaktadır.

Güncel ve en çok tercih edilen model iPhone Arabistan fiyatları şu şekildedir.

iPhone X 64 gb: 4000-4200 riyal

iPhone 8 plus 64 gb: 3050-3200 riyal

iPhone 8 64 gb: 2700-2850 riyal

iPhone 7 plus 32 gb: 2650-2800 riyal

iPhone 7 32 gb: 2100-2200 riyal

iPhone 6s plus 64 gb: 2100-2200 riyal

iPhone 6s 32 gb: 1800-1900 riyal

Yukarda belirtilen fiyat aralıklarında Arabistan genelinde satışı yapılan iPhone modelleri, Türkiye fiyatlarına göre çok cazip durmaktadır. Fakat bazen alınan telefonlar güvenilir kişilerden alınmadığında, Türkiye garantisi olmayan modeller veya açılmış ürünler olabilmektedir. Bu konuda size garanti verecek yerlerden alım yapmanız çok önemlidir.

Biz teknosayfam olarak Mekke genelinde,  Arabistan’a gelen umreci ve hacı kardeşlerimiz için; en uygun, Türkiye’de 1 yıl Apple garantisi olan, orijinal ve açılmamış iPhone telefonların, istenilen yerde teslimatını sağlama hizmeti vermekteyiz. Sizlerin en ucuz ve orijinal iPhone telefonları edinmesini sağlama hizmeti karşılığında,  sizlerden telefon başına 100 riyal hizmet bedeli talep etmekteyiz. İsterseniz sizleri otelinizden alır, istenilen mağazadan orijinal ürünü almanızı sağlar, tekrardan da otelinize bırakabiliriz. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Ben de garantili, orijinal ve en uygun iPhone telefon almak istiyorum diyorsanız; teknosayfam değerli editörlerinden Ramazan Bey’in özel mail hesabı r.sevket@gmail.com adresine istediğiniz model, renk hakkında mesajınızı ve telefon numaranızı gönderirseniz whatsApp veya mail yoluyla size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

iPhone Arabistan fiyatları hakkında detaylı bilgilerin verildiği yazımızda, Mekke’de garantili, orijinal gönül rahatlığıyla iPhone telefon edinmeniz konusunda yardım şartlarımızdan da bahsettik.

Arabistan’dan alınan ürünlerin Türkiye’ye gönderilmesi hizmetimiz de bulunmaktadır. Bu hizmet karşılığında da telefon modellerine göre 300-400 riyal arası hizmet bedeli talep edilmektedir.  Bu konuda da detaylı bilgi alabilmek için editörümüz Ramazan Bey’in şahsi mail hesabı r.sevket@gmail.com adresine isteğinizi detaylı bir şekilde anlatan mail gönderebilirsiniz. Size en kısa zamanda dönüş yapılacaktır.

NOT: Arabistan devletinin aldığı karar neticesinde Arabistan genelinde facetimelı iPhone satılmamaktadır. Çok zor ve normaline göre pahalı olan, farklı ülkeler için üretilen facetime olan iPhone modelleri bulunabiliyorsa da, alınan telefonun Türkiye garantisi olmayan model çıkma olasılığı fazladır. Onun için facetime olmayan modeller tercih edilmesi daha güvenilir olmaktadır. Türkiye garantisi sıkıntı olmaz yeter ki facetime olan iPhone olsun diyen müşterilerimize, yine orijinal ve açılmamış iPhone temini yapılabilir.

Aklınıza takılan soruları bize mail yoluyla aktarabilirsiniz. iPhone alımında güvenin adresi teknosayfam.com, sizleri ucuz ve orijinal telefon sahibi yapmayı kendine ilke edinmiştir.

TSM-Teknosayfam

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK