Ana sayfa İnceleme iPhone 7 Plus Arabistan’da Ne kadar?

iPhone 7 Plus Arabistan’da Ne kadar?

1638
0
PAYLAŞ

İphone 7 Plus Arabistan fiyatını sizler için araştırdık detaylar makalemizde.

Türkiye’de dolar kurunun yükselmesi ile beraber iPhone ve diğer telefon modellerinde ciddi bir fiyat artışı söz konusu oldu.

Fiyat artışından sonra telefon satışları azalması ile birlikte, yeni telefon arayışları arttı. Biraz daha uygun fiyata telefon almak isteyenler yurt dışından telefon getirtmenin yollarını araştırmaya başladılar.

Suudi Arabistan’da iPhone 7 Plus 128 GB Black ne kadar olabilir? dedik ve sizler için Türkiye’ye teslim fiyatını öğrendik. “Ucuz yoldan akıllı telefon almanın yolları “ adlı makalemizi de incelemenizi tavsiye ederiz.

::: Suudi Arabistan iPhone 7 Plus 128 GB Black   Fiyatı : 3900 TL

Bu fiyat Türkiye adresinize teslim fiyatı. Kargo ücreti fiyata dahildir.

Peki iPhone 7 Plus 128 GB Black akıllı telefon Türkiye’de en uygun fiyat ne kadar ?

Akakce.com üzerinden fiyatlara baktığımızda en uygun fiyatın 4469 TL olduğu görülmektedir.

Suudi Arabistan ve Türkiye’de İphone 7 Plus arasındaki fiyat farkı:

569 TL

Bu fiyat farkı almanız için değecekse Suudi Arabistan’a giden bir dostunuza sipariş verebilirsiniz.  Her bir vatandaş 2 adet cep telefonu gümrükten geçirme hakkına sahip.

:::Eğer Suudi Arabistan’a giden bir dostunuz yok ise, talebinizi yorum bölümünden bize iletin, bu telefonu bu fiyata size ulaştırabilecek arkadaşın özel iletişim bilgilerini size verelim, onunla irtibata geçin. :::

Yine Suudi Arabistan’da fiyatını ve araştırmasını merak ettiğiniz akıllı telefonlar varsa yorum bölümünden bize bildirin sizin için araştırıp bilgi verelim inşaallah.

::: TSM – Teknosayfam.com

BİR CEVAP BIRAK