Ana sayfa Akıllı Telefon Fiyat İncelemesi İphone 7 128 GB’ın Üstün Özellikleri

İphone 7 128 GB’ın Üstün Özellikleri

391
0
PAYLAŞ

iPhone 7 , 128 gb , siyah renk , HAKKINDA GENEL BİLGİ

Siyah renk ve benzersiz özelliklerle yüklü zarif tasarım, Apple iPhone 7‘yi herkesin hayal ettiği akıllı telefon haline getiriyor. Arka kamera 12 MP çözünürlükte fotoğraf çekiyor. Mükemmel düşük ışık performansı sunan geniş f / 1.8 diyaframı vardır. Kristal berraklığında görüntülü arama için 7MP Face Time kamera da içerir. Kamera, daha yüksek kalitede görüntü yakalamak için RAW resim formatını da destekliyor.

Telefon öncü iPhone 6’ya kıyasla iki saatlik ek pil ömrü vaat ediyor. Telefonun sayısız uygulamaları, 3D Dokunmatik 4.7 inç Retina Ekran sayesinde kolaylıkla odaklanabiliyor.

Üstte ve altta bulunan iki etkileyici hoparlör , net stereo ses sağlar. A10 Fusion dört çekirdekli işlemciye sahip olan bu ürün, kesintisiz çoklu görev performansı sunuyor. Mühürlü bir unibody tasarımı ile, mükemmel hizmet sunuyor.

İPHONE 7 PLUS AKILLI TELEFONUN TEMEL ÖZELLIKLERİ

Apple A10 Dört Çekirdekli

128GB Kapasite

2GB RAM

Ana Kamera 12MP, Ön Kamera 7 MP

Süper stereo hoparlörler

En parlak, en renkli iPhone ekranı

Parmak izi sensörü, yeni Ana Ekran düğmesine entegre edilmiştir

4.7 inç Retina HD ekranı

IPhone’da şimdiye kadarki en iyi performans ve pil ömrü

138 gram

IOS 10

4G LTE

Düşme ve suya dayanıklılık

FaceTime özellik

iPHONE’UNUZU KORKUSUZCA HAVADA, SUDA VE KARADA TEŞHİR EDİN

Telefonunuzu göstermekten korkmayın, çünkü Apple, düşmelere, su ve toz gibi olumsuz durumlara karşı , dirençli tasarımı ile her yerde korkusuzca kullanmanızı vaad ediyor.  iPhone 7, 128 GB üstün özellikleri sayesinde, yaklaşık 30 dakika boyunca 1m suya batırılabilir.

 

HER ŞEY DE DAHA İYİ PERFORMANS GÖSTEREBİLİR

Evet! A9’dan yaklaşık% 40 daha hızlı olan en son A10 Fusion 64 bit dört çekirdekli işlemciden bahsediyoruz. A10 Fusion, iki adet çift çekirdekli işlemci içerir; Biri yüksek performanslı bir çift çekirdekli işlemciyken , diğeri oldukça etkili bir çift çekirdekli işlemcidir. Yüksek performanslı çift çekirdekli işlemci, telefon video oynatma veya oyun gibi zorlu görevleri yerine getirirken vitese girerken, diğer enerji verimli çift çekirdekli işlemci genel işlevleri yerine getiriyor.

Bu iki CPU seti, telefonun rölantide çalışırken minimum güç kullanmasını sağlar ve yine de gerektiğinde maksimum performans gösterebilir. Bu CPU mimarisi, daha iyi bir pil ömrü sağlamaya da yardımcı olur.

Bu Apple akıllı telefonu, gelişmiş grafikler ve azaltılmış güç tüketimini yüzde 50 oranında yeni bir grafik işleme çipi de içeriyor.

IOS 10, iPhone 7 ile başlayacak ve 3D Touch işlevselliği ve UI performansında önemli gelişmeler sağlıyor. Ayrıca, insanlarla iletişim biçiminizi de değiştirir. Sıkıcı metinlere elveda deyin; iPhone 7 ile, el yazısı ile sevdiklerinize kişisel mesajlar gönderebilirsiniz.

 

iPHONE 7’YE SAHİP OLDUĞUNUZDA KİMİN DSLR’YE İHTİYACI VAR?

iPhone‘un 12MP kamerası, düşük ışıkta bile net görüntüler çekmenizi sağlayan optik görüntü sabitleme özelliği ile daha büyük bir f / 1.8 diyafram değerine sahiptir. Kamera, daha parlak ve daha ayrıntılı fotoğraflar çekebilmesine olanak tanıyan altı elementli bir lens yapısına sahiptir.

Önden bakan kamerası, 7MP lensli iPhone 6S’den 5 megapiksel daha fazlasına sahip. Selfie kamera, bulanık olmayan öz portreler için görüntü sabitleme özelliğini de içeriyor.

 

DAHA FAZLA RENK  VE DAHA RENKLİ HAYAT

iPhone 7‘nin HD retina ekranı, sinema standardı renkler sunmak ve mükemmel renk yönetimi sağlamak için daha önce hiç olmadığı kadar geniş bir renk gamutuna sahiptir .

Sonuç olarak, ekrandaki görseller dünyanın daha gerçekçi bir yansımasıdır. İster fotoğraflara göz atın ister tatilinizin videolarını izleyin, renkler o kadar canlı olur ki, orada olduğunuzu zannedeceksiniz.

 

::TSM – Teknosayfam

BİR CEVAP BIRAK