Ana sayfa Mobil Galaxy S7 Nougat Türkiye İzahı!

Galaxy S7 Nougat Türkiye İzahı!

368
0
PAYLAŞ

Samsung Türkiye’den Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için Türkiye dağıtımı geciken Nougat aktüellemesi konusunda resmi geldi! Ayrıntılar haberimizde!

Samsung, 27 Ocak bakımından yaptığı izahta, Türkiye’deki aktüellemenin takriben 1 hafta gecikmeyle başlayacağının, aktüellemenin hızlı bir müddet içerisinde Türkiye’deki kullanıcılara verileceğini paylaştı.

Samsung Türkiye’den edindiğimiz son bilgilere göre Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modelleri için genel dağıtımının bugün başlaması şart olan Android 7.0 Nougat aktüellemesinde, ehemmiyetli bir hatanın belirlediği ve yazılım hatasız olarak dağıtılabilmesi için takriben 1 haftalık bir gecikme olacak.

Gelişmeleri yakından izliyoruz ve gelen her vaziyet aktüellemesini bu haber altında paylaşacağız!

Aktüelleme, bir takım aletlere geçtiğimiz hafta dağıtılmıştı

Samsung, test emeliyle çok az sayıda Galaxy S7 ve S7 edge modellerine aktüelleme dağıtmaya başlamıştı. Ama daha sonra aktüelleme durmuş, devamı gelmemişti.

Samsung Galaxy S7 Edge ve Galaxy S7 Nougat neler getiriyor?

Samsung’un kısa bir müddet önce Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için genel dağıtımına başladığı Android 7.0 Nougat aktüellemesi ülkemizde de kısa bir müddet içerisinde yayınlanacak.

Takriben 1.3 GİGABYTE dosya alanına ihtiyaç duyan Android 7.0 Nougat aktüellemesi ile tertemiz bir Touchwiz tecrübesi S7 ve S7 Edge sahiplerini bekliyor.

17 Ocak tarihinde dağıtımı İngiltere ve Çin’de başlayan aktüelleme, ülkemizde Şubat ayının ilk haftası, en geç kullanıcılarla buluşacak.

BİR CEVAP BIRAK