Ana sayfa İnceleme Dubai’den Telefon Alma Yöntemleri

Dubai’den Telefon Alma Yöntemleri

Dubai'den akıllı telefon almak, Türkiye'ye göre daha uygun olabilmektedir. Ama asıl mesele bu uygun olan akıllı telefonu Dubai'den nasıl alabiliriz ? Dubai'den telefon alma yöntemleri nelerdir?

1303
3
PAYLAŞ
Dubai'den telefon alma yöntemleri

Merhaba değerli teknosayfam takipçileri, bu hafta sizler için Dubai’den telefon alma yöntemlerini araştırdık, umarım faydalı olur.

Dubai’den akıllı telefon almak, Türkiye’ye göre daha uygun olabilmektedir. Ama asıl mesele bu uygun olan akıllı telefonu Dubai’den nasıl alabiliriz ? Dubai’den telefon alma yöntemleri nelerdir?

Duabai’de telefon alma yöntemi 1: Eğer Dubai’de yaşayan , bir akrabanız ya da tanıdığınız varsa, onun adresine internet üzerinden sipariş verebilirsiniz. İnternet üzerinden sipariş vermeniz daha avantajlı olmaktadır. Mağazalara göre internet siteleri üzerinden satılan akıllı telefonların fiyatları daha uygun olmaktadır. AkRbınızın ya da arkadaşınızın adresinine gelen telefon, Türkiye’ye geldiğinde size teslim edilir. Böylece uygun fiyata akıllı telefon almış olursunuz.

Dubai’den telefon alma yöntemi 2 : Eğer bir tatil ya da gezi planınız varsa, tatil listenize Duabai‘yi ekleyebilirsiniz. Hem tatil hem de ticaret yapmış olursunuz. Eğer ailece gitmeyi planlıyorsanız, daha çok akıllı telefon getirme imkanınız olacaktır. Resmi olarak her birey iki adet akıllı telefon getirme hakkına sahiptir. eğer telefonlar fazla olursa satışını yaparak, kullanacağınız telefonu bedavaya getirme imkanınız da olacaktır.

Dubai’den telefon alma yöntemi 3 : Bazen forumlar üzerinden ilan bırakan kişiler oluyor. ” Dubai’ye  gidiyorum telefon isteyen varsa , az bir komisyon karşılığında getiririm. ” diyenler, oluyor. Bu fırsatları değerlendirerek, Dubai’den telefon getirtebilirsiniz.

Bu üç yöntemden hangisi size uyuyorsa , tercihe göre Dubai’den telefon getirtmeniz mümkündür. Bu yollarla telefon getirenler mevcuttur. Referans isteyenler, yorum ya da iletişim bölümünden destek isteyebilirler.

::TSM-Teknosayfam.com

 

3 YORUMLAR

  1. Merhaba
    Bi tanıdıgım dubaiye tatike gitti iphone 7 plus 32 gb aldırmak istiyorum , türkiyeden almak yerine ne kadar karlı olur ? Ve nereden almal daha garanti olur? Magaza ismi verebilirmisiniz? Acil cevaplarsanız sevinirim

BİR CEVAP BIRAK