Ana sayfa İnceleme Dubai telefon sitesi

Dubai telefon sitesi

1733
1
PAYLAŞ
Dubai Telefon Sitesi

Dubai, özellikle son 15 yıl içerisinde, elektronik eşya ve telefon satışlarında dünyanın en cazip merkezlerinden biri haline geldi. Türkiye için çok daha popüler hale gelen Dubai, vatandaşlarımız tarafından çokça tercih edilmeye başlandı. Ziyaretçilerimin sıklıkla sordukları, Dubai telefon sitesi hakkında bilgi vermenin faydalı olacağını düşündüm.

Vatandaşlarımızın, telefon alırken Dubai‘yi tercih etmelerindeki en temel sebep, Dubai’de telefon fiyatlarının Türkiye’ye göre yüzde 30-40 oranlarında daha ucuz olmasıdır. Özellikle Türkiye’den turist olarak gidenlerin, en çok merak ettikleri ve satın almak istedikleri ürünlerin başında akıllı telefonlar gelmektedir.

Dubai’de telefon satan merkezlerin başında, Dubai Mall ve Mall of Emirates gelmektedir. Bu telefon satış merkezlerinde, güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Bu merkezlerde genellikle, garantili ürünler satılmaktadır. Buradan aldığınız telefonları , Türkiye’de pasaport kaydını yaptırdıktan sonra , sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bu merkezlerin dışında , Dubai’de daha ucuza , telefon alabileceğiniz yerler de var. Bu telefoncular,  genellikle El Fahidi Caddesi‘nde  bulunmaktadırlar. Ama şunu belirtmeliyim ki, bu cadde üzerindeki telefonculardan, aldığınız ürünler çakma çıkabilir dikkatli olmalısınız.

Dubai’de internet üzerinden alışveriş yapabileceğiniz özellikle, akıllı telefon alabileceğiniz en büyük ve en güvenilir site souq.com‘dur. Dubai telefon sitesi olarak ta bilinen souq.com oldukça güvenli ve ciddi kampanyaların yapıldığı bir alışveriş sitesidir.

Dubai telefon sitesi olan souq.com üzerinden, Türkiye’de iken alışveriş yapabilirsiniz. Lakin satın aldığınız ürünler, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri ve S.Arabistan‘daki adreslere gönderilmektedir. Orada bir tanıdığınızın adresine ya da kalacağınız otelin adresine sipariş verirseniz ürününüz 3-5 gün içerisinde adresine ulaşacaktır. Dilerseniz kapıda ödeme sistemini de tercih edebilirsiniz. Sorunlu olan ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz olarak iade edilirsiniz. Hesabınıza kesinti olmadan paranız yatırılmaktadır. Sadece 14 UAE kapıda ödeme sistemi için ek ücret ödersiniz.

Buradan —>:: Dubai Telefon Alma Yöntemleri:: yazımı inceleyebilirsiniz.

::TSM-Teknsayfam.com

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK