Ana sayfa Güncel Dubai Telefon Cenneti

Dubai Telefon Cenneti

519
0
PAYLAŞ
Dubai Telefon Pazarı

Yurt dışından telefon almanın avantajlarını bilmeyen yoktur artık. Kimi vatandaşlarımız Avrupa ülkelerinden kim vatandaşlarımız da ABD’den akıllı telefon getirmektedirler. Son zamanlarda ise Dubai’den akıllı telefon getirtmek moda haline geldi.

Özellikle iPhone fiyatlarına baktığımızda , Türkiye’ye kıyasla çok daha ucuz olduğu görülmektedir. Hal böyle olunca vatandaşlarımız fırsattan istifade etmek niyetiyle, Dubai’den telefon getirtme yöntemlerini araştırmaya başladı bile.

Dubai adeta akıllı telefon cenneti gibi. Tabi bu arada çakma telefonlara da dikkat etmek gerekmektedir. Avrupa ve ABD için üretilmiş bir çok telefonu Dubai telefon cennetinde bulmak çok kolay.

Dubai telefonları diye nam salmış olan telefonlar genellikle çakma telefonlardır. Bu telefonlar bir çok ülkede çok uygun fiyata satışa sunulmaktadır.

Teknosayfam olarak , çakma telefonlardan uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Dubai telefon cennetinde, orjinal telefonlar da var. Özellikle iPhone  orjinal olsun diyorsanız, bu problem değil, istediğiniz ülke menşeinde telefon bulabilirsiniz. Yapmanız gereken telefon kutusu üzerinde, seri ve model numaralarını kontrol etmek ve orjinal olduğuna kanaat hasıl olduktan sonra da sıkı bir pazarlık yapmanız gerekmektedir.

Fiyatlar Türkiye’ye göre uygun olsa da hemen almayın , bir kaç yere baktıktan sonra karar verin. illa ki pazarlık yapın, Dubai‘de pazarlık yapmak çok yaygın bir kültürdür. Sakın ola fiyat uygun diye hemen satın alıp gülümsemeyin, pazarlık yaparak emin olun daha uygun fiyata alabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK