Ana sayfa Tavsiyeler DOĞUM GÜNÜ HEDİYE FİKİRLERİ

DOĞUM GÜNÜ HEDİYE FİKİRLERİ

82
0
PAYLAŞ
doğum günü hediyeleri

Doğum günü bizim için en önemli günlerdendir. Hayata sadece bir kez geliriz. Bu nedenle bu günün en güzel ve en özel bir gün olmasını isteriz. Yıllar sonra doğum günümüzde çekilen fotoğraflarımıza baktığımızda o günleri tekrar ilk gün ki gibi yaşamak, o gün ki gibi mutlu olmayı umut ederiz. Doğum günümüzde mutlu olmamız yakınlarımızla da ilişkilidir. Çünkü yakınlarımız bizi mutlu edebilirler ya da hayal kırıklığına uğratabilirler. Doğum günümüzde mutlu olmamız bir nebze de olsa bize gelen hediyelere bağlıdır. Her ne kadar yakınımızdakilere, arkadaşlarımıza hediye istemediğimizi söylesek de onlardan gelen somut bir eşyaya sahip olmak isteriz. Onlardan gelen bir eşyayı hatıra olarak saklamak isteriz. Bu nedenle hediye istemediğimizi söylemek biraz sahtecilik olur. İstediğimiz hediyelerin bizim sevdiğimiz bir şey, bize hitap eden bir şey olsun isteriz. Hatta bazen arkadaşımıza doğum günü fikirleri bile veririz.

Eğer ki bir erkeğe hediye alacaksanız ne alacağım diye kafanızı yormanıza gerek yok. Çünkü erkekler ince düşünmez, detay aramazlar. Bu sebeple alışverişiniz kolay olacaktır. Bir erkek için doğum günü hediye fikirleri olarak şunları örnek verebiliriz; Bir kol saati, film seti, bir futbol takımına üyelik gibi hediyeler alabilirsiniz. Bir başka doğum günü hediye fikri ise şunu düşünebilirsiniz; erkekler maça gitmeyi çok severler. Bu sebeple bir erkeğe tuttuğu bir takımın maç biletini hediye edebilirsiniz.

Eğer ki hediye alacağınız kişi genç bir kız ise işiniz bir nebze daha zor olacak. Çünkü kızlar ince düşünürler. Bir genç kıza doğum günü hediye fikri olarak şunları örnek verebiliriz; genç kızların geneli makyajı severler. Bunun için bir genç kıza makyaj seti alırsanız onu fazlasıyla mutlu edersiniz. Genç kızlar modayı takip ederler. Onlara sevdiği bir markanın dergisini hediye edebilirsiniz. En önemlisi genç kızların çoğu alışveriş yapmaya bayılırlar. Bir genç kızı alışveriş merkezine götürürseniz bunu çok beğenirler ve çok mutlu olurlar. Çocuk için doğum günü hediyeleri saymakla bitmez.

Hediye alacağınız kişi orta yaşta bir kadın veya bir erkek ise alışveriş sizin için kolay olacaktır. Çünkü orta yaştaki insanların doğum gününü kutlasanız bile onlar için yeterlidir. Onlar için doğum günü hediye fikirleri olarak şunları düşünebilirsiniz; Bir parfüm, özel tasarım bir tişört, el yapımı bir cüzdan, takı kutusu, sevdiği bir aksesuar alabilirsiniz. Bebeklere doğum günü hediyeleri için, tavsiyemiz organik el örmesi bebeklerdir. Böylelikle sağlıklarını da korumuş olursunuz.

BİR CEVAP BIRAK