Ana sayfa Güncel Coin, Şubat sonunda ürün hizmetlerini durduracak

Coin, Şubat sonunda ürün hizmetlerini durduracak

226
0
PAYLAŞ

Elbette ki bu beklenen bir karardı. Fitbit açık ve net bir şekilde Coin planlarını yapmıştı. Geçen yıl  Mayıs ayında mobil ödeme şirketini satın aldı . O zamanlarda,  giyilebilir üretici Coin Developer Programını kapattığını açıklamıştı, ancak piller  hayalinden vazgeçinceye kadar kartlar aktif kalmaya devam etti.

Şirket kendi blogları üzerinden şöyle bir açıklama yapmıştı: ” Ürün hizmetleri Kartları iki yıl kullanılabilecektir. Ancak 28 Şubat’tan itibaren bazı işlevler kapatılacaktır. Yine bu tarihten itibaren mobil kullanımı olmayacak. Kredi kartları kullanılamayacak ve yeni kredi kartları eklenemeyecek.

Şirkete göre,

Artık çalışmayacak olan tüm veriler sunuculardan güvenli bir şekilde silinecek. Madeni Para’yı kullanmaya devam etmeniz halinde, Madeni Paralarınız da ki veriler istenmesi halinde korunmaya devam edecektir.

Bugün, cihazın garanti kapsamının resmi olarak sona erdiği de belirttiği için hesabınızda bugünden itibaren olacak kazançlar yansımayacaktır..

Fitbit kapatıldıktan sonra bir çok işten çıkarmalar hayal kırıklıkları yaşanacaktır. Madeni para edinimi, geçtiğimiz yılın sonlarına doğru, Pebble ile aynı kaderi paylaşmış olacak.

:::TSM – Teknosayfam.com

BİR CEVAP BIRAK