Ana sayfa Tavsiyeler Arabistan’dan Uygun Fiyata iPhone Getiriyoruz

Arabistan’dan Uygun Fiyata iPhone Getiriyoruz

Arabistan'dan telefon getirtmek isteyen arkadaşlar aşağıda vereceğim telefon numarasından irtibata geçerek , telefon siparişi verebileceklerdir.

4904
58
PAYLAŞ
Arabistan'dan uygun fiyata iphone ve akıllı telefonlar getiriyoruz

Merhaba değerli tekno sayfam takipçilerimiz , Türkiye’de doların yükselmesi ile beraber akıllı telefon fiyatları da yükseldi. Bu yükselme sonucunda , vatandaşlarımız biraz daha uygun fiyata telefon almanın yollarını araştırmaya başladılar. Biz tekno sayfam ekibi olarak bu konuda değerli takipçilerimize yardımcı olmak amacıyla bir araştırma yaptık.

TECRÜBELİ SATICILAR ARACILIĞIYLA ARABİSTAN’DAN TELEFON GETİRTİYORUZ

Yıllardır S.Arabistan’dan Türkiye’ye telefon getiren satıcılardan, en uygun olanını bulduk ve sizler için bir anlaşma sağladık. Arabistan’dan telefon getirtmek isteyen arkadaşlar aşağıda vereceğim mail adresinden irtibata geçerek , telefon siparişi verebileceklerdir.

S.ARABİSTAN’DAN ALACAĞIM TELEFON BANA NASIL ULAŞACAK ?

S.Arabistan’dan alacağınız telefon, iki yöntemle sizlere ulaştırılmaktadır.

  1.  Mekke’ye gelen umreci arkadaşlarınız ya da bir tanıdığınız aracılığıyla telefonu size gönderebiliyoruz.
  2. Arabistan’dan Türkiye’ye getirdiğimiz telefonu , Türkiye’deki adresinize Hatay’dan kargo ile gönderiyoruz.

ikinci yöntemle vereceğiniz sipariş için bekleme süresi 1-2 haftadır.

S.ARABİSTAN’DAN ALACAĞIMIZ TELEFON İÇİN ÖDEME YÖNTEMİ NASIL OLACAK?

Siparişin kesinleşmesi için, Türkiye’deki Ziraat Bankası hesabımıza telefon ücretinin % 50 ‘sinin yatırılması gerekmektedir. Bu ödemeyi yapmayanların siparişini almıyoruz. Sadece ciddi alıcılarla çalışıyoruz. Ciddi alıcılarında , önden ödeme yapmaları gerekmektedir.

S.ARABİSTAN’DAN ALMAK İSTEDİĞİM TELEFONU NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM ?

Öncelikle alacağınız telefonu kararlaştırın. Daha sonra S.Arabistan ile Türkiye fiyatlarını karşılaştırın. Eğer S.Arabistan’dan almak sizin için avantajlı olacaksa , fiyat farkı var ise telefonu almaya karar verin.

Avantajlı olmayan ya da Türkiye ile fiyat farkı az olan telefonları buradan göndermiyoruz. Böyle telefonları Türkiye’den almanızı tavsiye ediyoruz.

Alacağınız telefonda fiyat farkı çok ise , almaya karar verdiğiniz telefonu buluyoruz. Sizden onay istiyoruz. telefon ücretinin % 50 ‘sini Türkiye’deki ziraat bankası hesabımıza yatırınca siparişiniz onaylanmış olacaktır. Telefon adresinize ulaştığında , telefonu kontrol ediyorsunuz. Herhangi bir sorun yoksa , telefon ücretinin geri kalan kısmını hesabımıza yatırıyorsunuz.

Arabistan Güncel iPhone Fiyatları  :Liste şeklinde, görmek için linke tıklayın.

SATIŞLARIMIZ TEKRARDAN BAŞLIYOR. SİPARİŞ İÇİN YORUM YA DA İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEN  TEL YA DA MAİL ADRESİNİZİ BIRAKIN İRTİBATA GEÇELİM.

Kafanıza takılan yerleri, yorum bölümünde bizlere iletebilirsiniz.

İrtibat mail adresi: teknosayfam@gmail.com

:::TSM – Teknosayfam.com

 

58 YORUMLAR

  1. Merhaba . Ailem suanda umrede onlardan iphone 8plus istiyorum yardimci olabilirmisiniz whatsapptan iletisime gecerseniz sevinirim 0546 920 10 35

  2. Merhaba. Mekkede yada medinede mate 10 avrupa modeli alabileceğim ( L29) bir yer var mı? Siz yardımcı olabilir misiniz? 2 adet alacağım…

    • Biz Mekke’de yardımcı olabiliriz. Telefon alımında 100 Sar komisyon alıyoruz. İletişim için mail adresine yazın lütfen.

BİR CEVAP BIRAK