Ana sayfa Akıllı Telefon Fiyat İncelemesi Arabistan’da Galaxy Note 5 Ne Kadar ?

Arabistan’da Galaxy Note 5 Ne Kadar ?

Arabistan'da akıllı telefon ekmek, su gibi her yerde satılmaktadır. Lakin Suudi Arabistan'da akıllı telefon alırken dikkatli olmalısınız. Çünkü her yerde orjinal ürünler bulunmuyor.

4016
0
PAYLAŞ
Arabistan'da Galaxy Note 5 ne Kadar ?

Arabistan’dan akıllı telefon getirtmek isteyenler ya da umre için Arabistan’a gidecek olanların fiyatını merak ettikleri bir akıllı telefonun fiyat incelemesini ve alınabileceği yerlerle ilgili bir çalışma yaptık. Arabistan’da Galaxy Note 5 Ne Kadar ? Merak edenler için incelememizin detaylarına bakabilirsiniz.

ARABİSTAN’DA GALAXY NOTE 5 NE KADAR?

Samsung Galaxy Note 5 N920C (32 GB, 4 G, Altın Rengi) Fiyatı: 1625 SAR (indirimde)

Samsung Galaxy Note 5 N920 – 32GB, 4G LTE, Siyah Renk Fiyatı :1899 SAR

Samsung Galaxy Note 5 N920 – 32GB, 4G LTE, Beyaz Renk Fiyatı :1999 SAR

Samsung Galaxy Note 5 Dual Sim – 32GB, 4G LTE, İnci Beyaz renk Fiyat : 2500 SAR

Samsung Galaxy Note 5 Dual Sim – 32GB, 4G LTE, Siyah Safir Renk Fiyat :20149 SAR

ARABİSTAN’DA GALAXY NOTE 5 NERELERDE ALINABİLİR ?

Arabistan’da akıllı telefon ekmek, su gibi her yerde satılmaktadır. Lakin Suudi Arabistan’da  akıllı telefon alırken dikkatli olmalısınız. Çünkü her yerde orjinal ürünler bulunmuyor.

İnternet üzerinden alış-veriş yapmak istiyorsanız üç alışveriş sitesini tavsiye ediyorum bunları tercih sıralarına göre yazıyorum.

1- saudi.souq.com

2- en.sa.wadi.com

3- jarir.com

Mekke’de , Aziziye Caddesi en meşhur Akıllı telefon satan caddedir. Akıllı telefoncu sayısı oldukça fazladır. o yüzden çok dikkatli olmalısınız. Tecrübeli biriyle alış-veriş yapmanızı tavsiye ederim.

Cebel-i Nur Caddesin’de Mekteb-i Cerir ya da diğer ismiyle Jarirbookstore burası oldukça güvenilir bir yer. Eğer Arabistan’dan Galaxy Note 5 alacaksanız Jarirbooksotre‘yi tavsiye ediyorum.

Konuyla ilgili daha çok ve detaylı bilgi almak için “Arabistan’da Akıllı Telefon Nerelerden Alınabilir ? ” bu linki incelemenizi tavsiye ederim. Arabistan’da akıllı telefon fiyatları ile ilgili merak ettiklerinizi bize sorabilirsiniz, en kısa sürede cevaplandırmaya çalışıyoruz.

Arabistan’da iPhone fiyatlarını merak ediyorsanız, Arabistan Güncel İphone Fiyatları 2017‘ye buradan bakabilirsiniz.

::TSM- Teknosayfam

BİR CEVAP BIRAK