Ana sayfa Tavsiyeler Arabistan İçi iPhone Temini ve Teslimi

Arabistan İçi iPhone Temini ve Teslimi

716
2
PAYLAŞ
Mekke telefon temini

Arabistan’a umre ve hac niyetiyle gelen umreci ve hacı kardeşlerimiz Türkiye’ye göre bir hayli fiyat farkı olan elektronik eşya özellikle de telefon konusunda Mekke’den alış-veriş yapmayı tercih etmektedir. Yalnız imitasyon ürünlerin arttığı günümüzde bazen alınan telefonlar çakma ürün olabilir veya Türkiye’de garantisi geçmeyen ürünler alınabilir.

Mekke’de telefon alımı konusunda siz değerli takipçilerimize yardım etmeyi hedeflediğimiz bu yazımızda, garantili ve en ucuz telefon satılan mağazalara sizi götürerek veya Mekke içerisinde size istenilen telefonu elden teslim ederek, sizleri  uygun fiyata telefon sahibi yapıyoruz.

Mekke’de umrecilere en uygun fiyatlı,  1 yıl Türkiye garantisi olan, facetime’lı ve orijinal Iphone ürün temini karşılığında 100 riyal hizmet bedeli talep ediyoruz.

Arabistan’a umreci olarak gelecek tanıdığınız veya akrabanız var ve Türkiye’ye göre bir hayli ucuz Iphone almak istiyorsanız r.sevket@gmail.com adresinize telefon numaranızı ve istediğiniz model,renk ve kapasitesini yazarsanız size whatsup üzerinden geri dönüş yapılacaktır. Gelen umreci kişi ile irtibata geçilip gerekli mağazalara taşınması ve orijinal ve garantili ürün alınması ve tekrardan istenilen yere bırakılması hizmetini sağlamak karşılığında sadece 100 riyal gibi bir ödeme yapmanız yeterlidir.

Akıllı Telefon Olarak Neden Iphone Tercih Edilir?

Arabistan’da akıllı telefon alınacağı zaman en çok tercih edilen model Iphone olmaktadır.

  • Iphone model akıllı telefonların uluslararası 1 yıl garantisi ile Türkiye’de de garantisi vardır.
  • Türkiye’ye göre yaklaşık olarak %30 oranında daha ucuz fiyatla aynı telefonu alabilirsiniz.
  • Iphone hem kullanışlı bir telefondur hem de ikinci el olarak alım-satımı yaygın olan bir telefon olduğundan genellikle akıllı telefon kullanıcıların tercihidir.

Güncel olarak İphone 8, İPhone 8+, İphone X, İphone 7 ve İphone 6 markalı akıllı telefonlar Mekke’de alım – satımı yoğun ürünlerdir.

Herhangi bir İphone modelini seçip bize bildirmeniz durumunda sizin için en uygun olacak şekilde gerekli araştırma yapılıp, tercih edilen renkte telefon bulunmaya çalışılır. Aklınıza takılan sorular en kısa zamanda yanıtlanıp, gerekli bilgilendirme yapılır. Yapılan hizmet karşılığı memnuniyet ilk hedefimizdir.

Garantili ve orijinal Iphone almak, bizimle iletişime geçildiğinde sizin için hem daha kolay hem de güvenli hale gelecektir.

Diğer telefon markaları ve modelleri için de bilgi almak içinr.sevket@gmail.com adresimize numaranızı mail atabilirsiniz, en kısa zamanda whatsup yoluyla geri dönüş yapılacaktır.

TSM-Teknosayfam

 

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK