Ana sayfa Cihazlar Apple Watch Nike + Özellikleri ve Arabistan Fiyatı

Apple Watch Nike + Özellikleri ve Arabistan Fiyatı

374
0
PAYLAŞ

ÖZELLIKLER

 Marka:Apple
 Renk:Gri
 RAM Boyutu:512
İşletim sistemi:IOS

AÇIKLAMA

Koşu sevgisi için. Motivasyon hareketi. Saf ve basit eğlenceler. Apple Watch Nike +, dünyanın en yenilikçi iki markası arasındaki uzun soluklu ortaklığın en sonuncusu. Önde gelen rahatlıktan sizi Nike + Run Club aracılığıyla çalışan arkadaşlarınıza bağlayan yola kadar, mükemmel bir koşu ortağınızdır – bileğinizde. Mesafeye giden özellikler. Apple Watch Nike + ‘nun tüm Apple Watch Series 2 modellerinde olduğu gibi, iPhone’unuzun yanınızda olmasa bile, hızınızı, mesafenizi ve rotanızı izlemek için dahili GPS bulunur.

Apple’ın şimdiye kadar yaptığı en parlak ekran sayesinde, güneş ne ​​kadar parlıyor olursa olsun metriklerinizi okumak kolaydır. Ve Apple Watch Nike + suya dayanıklı 50 metre * olarak sınıflandırıldı, böylece havuzdan bir dalış sonrasında bile dalabilir. Özel Nike saat yüzleri. Apple Watch için özel olarak tasarlanmış, Bu yüzler Nike’nin ikonik Volt rengine ve hem dijital hem de analog stillerde cesurca zamanı gösteriyor. Nike + Run Club uygulamasını başlattığınızda kalıcı bir sorun da var.

Nike + Run Club uygulaması. Mükemmel koşu ortağın Nike + Run Club uygulaması, sadece iki bacağınızla başlamanıza ya da bir canavar edin, sizi her zamankinden daha iyi çalıştırmanızı sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz şeylerle çevreliyor. Arkandaki milyonlarca koşucunun motivasyonu ve her fırsatta uzman rehberliği sayesinde, daha da ileri gitmenizi, daha hızlı şekilde eğlenmenizi sağlayacağız. Gelişmenizi takip edin. En önemli verilerinizi kolay görülebilir bir yerde görüntüleyin. Ve bir tık ile çalıştırmanızın daha fazla ayrıntısına gidebilirsiniz. Harekete geçmek için motive ol.

Arkadaşlarınızın paylaşılan etkinliği, mevcut hava durumu veya kendi geçmişiniz tarafından tetiklenen hatırlatıcıları alın, bu yüzden her zaman koşmak için bir sebebin olacak. Arkadaşlarınızla bağlanın.

En son koşu arkadaşlarınızla paylaşın, onlara leaderboard’larda katılın ve Onlara yolunuzdan devam etmenizi sağladığınız için teşekkür ederek sanal yumruk atın. Gelecekteki çalışanların sayısını ayarlamak ve size hatırlatmak için çalışma zamanlayıcısını kullanın, bu nedenle unutmak bir seçenek değildir.

Apple Watch Nike + Arabistan Fiyatı : 1,699,00  SAR

BİR CEVAP BIRAK