Ana sayfa Mobil Apple, iPhone 8’i Eylül Ayına Yetiştiremeyebilir!

Apple, iPhone 8’i Eylül Ayına Yetiştiremeyebilir!

285
0
PAYLAŞ

Ortaya çıkan son bilgilere göre Apple‘ın bu sene tanıtacağı akıllı telefonu iPhone 8‘i Eylül ayında göremeyebiliriz.

Anımsayacağınız üzere bir müddettir ortaya çıkan haberler, Apple’ın iPhone’un 10. yılına özel olarak bu yıl iPhone 7S modelini atlayarak tekrar devrimsel yenilikler sunacak iPhone 8 modelini tanıtacağı istikametindeydi. Bu haberlerin üstüne iPhone 8′in çıkış tarihiyle alakalı yeni bir bilgi daha geldi.

Bildiğiniz gibi her yeni iPhone modeli, Eylül ayında tertip eden etkinlikle tanıtılıyordu ancak görünüşe göre Apple, iPhone 8‘de kullanacağı yüz tarama teknolojisi ve ana ekran tuşunun yerini alacak dokunmatik kontrol alanını tam olarak yetiştiremediği için iPhone 8’in tanıtımı daha ileri bir tarihe ertelenecek. Ayrı olarak önceden artık Apple sarrafı olan KGI analisti Ming-Chi Kuo, iPhone 8‘lerde kullanılacak OLED ekranlar için de Apple’ın daha uzun bir zamana ihtiyacı olduğunu söylemişti.

Bu vaziyette iki tercih karşımıza çıkıyor; ya Apple, iPhone 7S modelini atlamayacak ve Eylül ayında tanıtımını tertip ederek asal bombayı önümüzdeki sene patlatacak veyahut Eylül ayındaki medya toplantısını daha ileri bir tarihe alarak bu sene iPhone 8 modeliyle akıllı telefon dünyasında büyük bir ses getirecek.

BİR CEVAP BIRAK