Ana sayfa Cihazlar Akıllı saat :Apple Watch Series 1

Akıllı saat :Apple Watch Series 1

338
1
PAYLAŞ

Orjinalinde çok güçlü bir yeni takeon. Etkinliğinizi takip edin ve paylaşın. Egzersizlerinizi ölçün. Sağlığınızı izleyin. En çok önem verdiğiniz insanlara ve bilgilere bağlı kalın.

Artık yeni bir çift çekirdekli işlemci sayesinde bunu her zamankinden daha hızlı yapabilirsiniz. Apple Watch Series 1‘i tanıtıyor. Yıldırım gibi hızlı performans. Yeni çift çekirdekli işlemcisi ile Apple Watch Serisi 1 gittiğiniz her yerde hazır.

En sevdiğiniz uygulamalarınız hemen başlatılır ve her zaman güncel olur; böylece günlük etkinliklerinizi (örneğin, Etkinlik alarmlarınızı görüntüleme, takviminizi kontrol etme veya bir iletiye yanıt vermek gibi) gerçekleştirebilirsiniz.

Etkinliğinizi takip edin ve paylaşın. Standınız, Taşı ve Egzersiz halkaları size her gün ne kadar aktif olduğunuzu gösterir ve sizden biraz daha hareket etmenizi ister. Bak, çok fazla mı oturuyorsun. Kaç adım attınız ve kaç kalori yaktınız bunları takip edin.

Ve bir kerede bile olsa 30 dakikalık egzersizi hedefleyin. Egzersizlerinizi ölçün. Bisiklet, koşu ve elips gibi çeşitli iç ve dış mekan egzersizlerinden birini seçin, ardından hedeflerinizi belirleyin ve hareket edin.

Bununla birlikte, Apple Watch Series 1 hareketinizi doğru bir şekilde ölçüyor. Bir kerede görüntülemek ve hatta kesimleri işaretlemek için en fazla beş metrik seçin.

Sağlığınızı izleyin. Apple Watch Series 1 her zaman yanında olduğundan genel sağlık durumunuzdan daha fazla haberdar olmanıza yardımcı olabilir.

Kalp atış hızınızı kolayca izlemenizi, günlük stresinizi daha iyi yönetmenizi ve belirli rutin uygulamalarınızla ilgili uygulamaları eklemenizi sağlar. Böylece daha eksiksiz bir resim elde edersiniz. Bağlı kalın. Bir mesaj veya çağrı geldiğinde hafifçe dokunun. Favori uygulamalarınıza hemen erişin ve başlatın. İşlerinizi yalnızca sesinizle yapmak için Siri’yi kullanın. Apple Watch Series 1 ile, önemli bilgiler edinebilir ve işleri bileğinizden hızlı ve rahat bir şekilde yapabilirsiniz .Bu sayede gününüzü asla durgun hale getirmeniz gerekmez.

ÖZELLIKLER

Marka: apple
 Renk: Pembe
 RAM Boyutu: 512
İşletim sistemi: IOS
Pil Türü: Lityum Polimer
Ağırlık : 28 gram
Ekran çözünürlüğü: 272 x 340
Depolama kapasitesi :8 GB
Yükseklik: 42 mm
Genişlik: 35.9 mm
Uyumlu işletim sistemleri: IOS 8.2 veya üstü
Dokunmatik ekran: Evet
Bluetooth sürümü: V4.0
Bluetooth : Evet
Boy :10.5 mm
SIM: –
Kablosuz Standart: 802.11b / g / n
Hedeflenen Grup : Üniseks
UI Navigasyon :
Ekran boyutu: 1,5 inç
Hücresel Ağ Teknolojisi: –
Suya dayanıklılık :Var
SIM kart desteği: Yok
Nabız İzleme Özellikleri: Var
Bant Malzemesi: Reçine
Ekran tipi: Yoğuşmalı Kapasitif Dokunmatik Ekran
Tip : Akıllı saat
İşlemci Numarası: S1P
Akü Kapasitesi (mAH) : 246 mAh
Dokunmatik ekran : Evet
Parlama önleyici :-
3,5 mm Ses Jacki: –
Model numarası: MNNM2AE / A
UPC-A : 190198131560
Öğe EAN :2724338909429
İşletim Sistemi / Yazılım : Uyumlu İşletim Sistemleri :IOS

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK